F1 SPEED !!!

Tutaj znajdziesz wszystko o F1!!!


#1 2009-04-30 22:59:17

Paradise

ADMINISTRATOR

Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 236
Punktów :   

Wywiad z kierowcą Williamsa Griverem po treningach przed gp Australi

REDAKTOR: Griver witaj mam kilka pytań.Jak określasz warunki na torze i jak oceniasz siebie przed kwalifikacjami?
GRIVER: Warunki na torze były bardzo dobre bolid super się prowadził tylko mógł by być trochę szybszy .. a co do kwalifikacji to nie uważam siebie za faworyta ale przy odrobinie szczęścia .. kto wie ..


REDAKTOR: Jak widać masz równe tempo na treningach i plasujesz się w trochę dalej niż środek stawki na jakie miejsce liczysz w wyścigu?Trzeci trening Ci nie wyszedł dlaczego zostałeś zdyskwalifikowany coś nie tak z bolidem?
GRIVER: Z bolidem były problemy szczególne z wstecznym ale przed wyścigiem  na szczęście udało mi się to naprawić .. moje tempo jest w miarę równe ale liczę i wymagam od siebie więcej... dodam że to dopiero początek mojej kariery. Wszystko może się zdarzyć i mieć duże znaczenie dla mnie..


REDAKTOR:  Kogo uważasz za faworyta do wygrania kwalifikacji a także gp?
GRIVER: W jutrzejszym GP obstawiam że wygra Paradise jeździ on znakomicie a może jeszcze lepiej... wystarczy ze da z siebie wszystko


REDAKTOR: Z tego co wiedzieliśmy Williams miał kłopoty z balansem czy uporano się z nimi?
GRIVER: Właśnie nie do końca ale na jutro mamy przygotowane prywatne testy dla naszego zespołu.. na pewno będziemy nad tym pracować.


REDAKTOR: Jak myślisz kto jest głównym faworytem do mistrzostwa, a kto będzie za nim gonił?
GRIVER: Tego jeszcze nie wiem.. nie wszyscy kierowcy stawiają się na treningach.. nie mogę ocenić ich zdolności wszystko być może się okaże po jutrzejszym gp ..


REDAKTOR: Jaki według Ciebie będzie najmocniejszy team w tym sezonie?
GRIVER: Bardzo dobry jest Brawn Gp mimo ze jest nowy jest bardzo doświadczony ale może się okazać ze BMW wyjdzie na prowadzenie... ja liczę na mój zespól jeżeli cały team będzie się starał na pewno zajmiemy wysokie pozycje.


REDAKTOR:  Ostatnie pytanie.Liczysz na zwycięstwo?A może dublet Williamsa?
GRIVER: Wydaje mi się ze nie mamy dużych szans team i my kierowcy Williamsa .. ale przypominam to dopiero początek wszystko może się zdarzyć .. ja uważam ze przy odrobinie szczęścia mogę znaleźć się w środku stawki.. zależy ile osób pojedzie.. a mój kolega z teamu nie wiem może przede mną może za mną..


REDAKTOR: Dzięki za poświęcony czas, życzę udanego wyścigu. Do zobaczenia.
GRIVER: Dzięki do zobaczenia.


http://fotowrzut.pl/tmp/upload/NW7OCBTBLK/1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl