F1 SPEED !!!

Tutaj znajdziesz wszystko o F1!!!


#1 2009-06-17 23:24:08

Paradise

ADMINISTRATOR

Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 236
Punktów :   

Wywiad z bobkiem przed GP WB

Wywiad z bobkiem kierowacą ING Renault przed Gp Wielkiej Brytanii

                                                    Dla Magazynu "F1 SPEED"


Redaktor: Witam.

Bobek: Witaj!

R: Jakie według ciebie są twoje szane w jutrzejszym wyścigu ?

B: Szanse, zależy to od wielu rzeczy lecz widząc jaką pracę team renault wkładał w ustawienia mojego bolidu to myślę,
     że podium jest w moim zasięgu i zrobię wszystko co w mojej mocy aby tak się stało.

R: Czy będziesz w stanie wygrać ten wyścig ?

B: Bardzo odważne pytanie, cięzko bedzie ale oczywiście liczę na zwycięstwo
        nie ukrywam tego ponieważ Silverstone to tor na którym zawsze chciałem wygrać i oby to się stało jutro.

R: Co sądzisz o swoich rywalach i ich szansie na podium ?

B: Rywale są świetni szczególnie na tym torze  coraz lepszymi czasami popisuje się Griver,
        ale sądze że duet ferrari zaskoczy nas pozytywnie w czwartek.

R: Jakie modyfikacje wprowadziliście do waszego bolidu w tym sezonie ?

B: Oj wiele, cała areodynamika została  przebudowana, jest system kers, udoskonalone przednie skrzydło
     ponadto bolid ma mniejszą masę oraz mniejsze poprawki których jest co najmniej kilka.

R: Jakie macie ograniczenia budżetu na przyszły sezon,  czy pieniądze nie będą dla was stanowić problemu ?

B: Ograniczenia w następnym sezonie będą potężne,
    obawiam się że nawet pensje kierowców mogą drastycznie poszybować w dół ale zobaczymy jak to będzie

R: Jak wytłumaczysz chodzące plotki o rzekomym przejściu kierowcy Ferrari Paradise do właśnie twojego teamu czyli ING Renault
       kogo może zastąpić i czy to jest wogóle prawdą ?

B: Plotki,ploteczki jak bym miał słuchać ich to bym tu nie jeździł, zobaczymy może w następnym sezonie będziemy jeździc w jednym teamie.
           i to niekoniecznie w renault zobaczymy co przyszłość przyniesie.

R: Jakie masz pragnienie odnośnie pozycji koncowej w kwalifikacji ogólnej ciebie jako kierowcy i twojego teamu ?

B:  Wiadomo, chociaż to może wydać się śmieszne to liczę na moje zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej, 
     a konstuktorów to nie tylko ode mnie zależy . Chciałbym ten tytuł zdobyć dla Renault ponieważ moja przyszłość w tym teamie
     jest ciągle niepewna bo kontrakt kończy mi się wraz z końcem tego sezonu.

R: Co możesz powiedzieć o transferze Grivera do Brawna Gp (za 5 kartonów soków po 1L ) czy Renault był nim także zainteresowany ?

B: Muszę przyznać że Renault miało podobne plany dotyczące tego zawodnika , lecz budżet teamu nie wytrzymałby takiego obciążenia finansowego.
    Bardzo chciałbym jeździć w jednym zespole z Griverem, ponieważ jest to młody i przyszłościowy zawodnik.

R: Dziękuje za Poświęcony dla nas czas i życzę upragnionej pozycji w Gp Wielkiej Brytanii.

B: Równieź dziękuje i do zobaczenia na konferencji prasowej po wyścigu.


http://fotowrzut.pl/tmp/upload/NW7OCBTBLK/1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl